Доставка і терміни в інші країни

Пропонуємо Вам два варіанти доставки за межі України вантажів і документів:

1. Ближнє зарубіжжя — включає в себе лише кілька сусідніх країн. Доставка Ваших відправлень відбувається в стислі терміни та за помірним тарифом.

2. Далеке зарубіжжя — включає в себе практично всі країни Світу.

Є два варіанти відправки пошти в даллеке зарубіжжя «стандарт» і «експрес»

Стандарт — экономний тариф

Експресс — бшвидка доставка по всьому світу

Умови обслуговування:

Заповнення: Для міжнародної відправки обов’язковою умовою є заповнення даних відправника та отримувача англійською мовою, із зазначенням телефону отримувача та індексу країни.

Вручення: Вручення міжнародного відправлення адресату проводиться під «ПІБ, підпис» отримувача або його довіреної особи в кур’єрській накладній, але без перевірки особистих документів отримувача.

Термін доставки: Термін доставки зазначений в робочих днях з Києва.Він може збільшитися на термін надання необхідних для митниці документів:- Вами — для оформлення експорту,- Вашим отримувачем при оформленні імпорту.

Відповідальність: У випадку порушення умов обслуговування, а саме перевищення строку доставки більше ніж у 2 рази, і у випадку втрати/знищення КСД відшкодовує: 100 % сплаченого Вами тарифу.КСД не відшкодовує недоотриманий прибуток, втрачену вигоду, тощо.Також КСД не несе відповідальність за рішення митниць країн призначення, розмір мит, зборів чи інших платежів і за пов’язані з цим , збільшення строків доставки.

Обмеження: Для відправлень за кордон предметів старовини, носіїв інформації, рослин, тварин, хімічних речовин — можуть знадобитися дозволи відповідних державних органів. До будь якого Вашого відправлення митниця може вимагати додаткові документи і сплату платежів, які раніше не вимагалися від Вас при подібних відправленнях. Вантажі можуть стати предметом ретельної митної перевірки та можуть бути затримані на митниці або представниками інших державних органів на непередбачуваний строк.

Форс-Мажор: У випадках виникнення форс — мажорних обставин, термін доставки може бути збільшений.До форс-мажорних обставин належать:* стихійні лиха , такі як урагани , циклони , землетруси ,цунамі , повені , руйнування в результаті блискавки , засухи ,обмерзання ;* військові дії , громадянські заворушення , піратство , саботаж ;* вибухи , пожежі ;* бойкоти , страйки та локаути;* законні і незаконні дії влади , в т.ч. прийняття нимипевних нормативних актів .